Máme výherce!

Soutěžili jste s námi?

Zajímá Vás, zda-li jste vyhráli maximálně rychlou novinku od japonské firmy TSP, potah Super Ventus?

Pokud ano, čtěte dále...!

Protože...

  • odpovědi, které jsme obdrželi, nás potěšily a často i rozesmály, rozhodli jsme se NEvěnovat potah TSP Super Ventus pouze jeden, ale rozdáme jich celkem pět!
  • většina odpovědí byla kvalitativně velmi rovnocenná, dohodli jsme se, že budeme losovat!

Vylosovali jsme tedy pět hráčů, kteří si vyzkoušejí zdarma potah TSP Super Ventus (jména a  jejich odpovědi níže). Ostatní účastníci však nemusí smutnit - získají od nás menší stolně tenisovou pozornost značky TSP!

Pokud jste se nezapojili do naší soutěže a máte chuť potah TSP Super Ventus vyzkoušet, využijte naší akční ceny 735 Kč za potah! 
Nabídka platí do 15.3.2018, pak se jeho cena zvýší na 920 Kč. 

PĚT VÝHERCŮ POTAHU TSP SUPER VENTUS:

MORTEN ALMQVIST
Dobry den!
Tohle je muj odpoved na vas soutez "napište, proč byste TSP Super Ventus v síle max měli získat právě Vy!"
Tesim se na tenhle potah, protoze uz mam Ventus Spin a i kdyz jsem stim spkojeny, potreboval bych o chlup rychlejsi a Super Ventus vypada idealne.
Mam smulu, v noci nase stene sezrala moje novy Sony sluchatka, zbylo z nej jen rozkousane kabel. Stene stala hodne penez a sluchatka taky, tak nebudu mit penize na novy potahy asi. To je skoda protoze na posledni zapasy sezony bych potreboval novy zbran, abych porazil ty ktere me porazili loni, verim ze Super Ventus by me stim pomohl! 
PS. Stene je v pohode, sluchatke vysli ven dneska, nefunkcni.
Dekuji!
s pozdravem
Morten Almqvist

TOMÁŠ VOŘÍŠEK
Vážení obchodní přátelé,
rád bych se zapojil do Vaší soutěže o tento potah. Jsem hráč hrající v zahraničí a s kamarádem Váš obchod často navštěvujeme a kupujeme pouze u Vás, protože vždy umíte nejlépe poradit a dáváte skvělé slevy. S firmou TSP nemám žádné zkušenosti, ale rád bych ji zkusil. Kamarád a jeden z tréninkových sparingů je hráčem firmy TSP a říká jen chválu. Jsem zároveň trenér jednoho pražského oddílu a členi dají na mé zkušenosti a často se i na potahy firmy TSP ptali a já nedokázal odpovědět, či poradit. Tak zkusím štěstí v této soutěži, abych si rozšířil obzory a dohrál sezonu s jinou značku. Přešel jsem z Tenergy na Xiomi na základě Vaší reklamy a absolutně nelituji. Možná TSP zanechá ještě lepší dojem.
Děkuji a s pozdravem
Bc. Tomáš Voříšek

V. MILATA 
Dobrý den.
Proč bych si měl pořídit potah Super Ventus?
Vyzkoušel jsem spousty potahů na svoji forhendovou stranu. V oddíle jsem však získal přezdívku páska – ven. J Nyní hraji potahy Tenergy, ale živostnost bohužel není taková, jak se uvádí, musím jej měnit každé 2 měsíce, takže jsem drobným sponzorem firmy Butterfly. Domácí zápasy hrajeme míčky TSP, tak by tento potah mohl alespoň doma fungovat. Protože se mi zatím nepodařilo na patologii sehnat lepší pravou ruku a Vaše firma je zatím také nedodává, tak by mohlo možná zafungovat vyzkoušet tento potah, abych začal spinové údery dávat na stůl a ne každý druhý úder o pásku ven. S pozdravem V. Milata

VÁCLAV BIELINA
Dobrý den,
myslím ,že bych potah TSP Super Ventus měl získat já a to ze tří důvodů:

  1. protože už mám potah TSP Ventus Speed a jsem s ním maximálně spokojený.
  2. protože TSPSuper Ventus má být ještě o něco rychlejší a mě už nohy tolik neslouží a tak by to mohl tento potah v pohodě za mě dohonit.
  3. i můj dvouapůl letý vnouček je velmi spokojený s pálkou od Vás a doma si pinkáme ,jak říká ping-pong.

Ještě jednou vám za Vaší milou vstřícnost děkuji. Sportu zdar Václav Bielina

ONDŘEJ HORÁK
Dobrý den,
rád bych potah vyhrál, abych změnil názor na značku TSP, která v mých očích vždy znamenala spíše materiál pro obranáře. Velice pozitivně jsem byl již překvapen jeho sourozenci od značky Victas, takže třeba právě toto bude krok k novému dlouhodobě oblíbenému potahu.
Velice rád testuji nový materiál a nyní se potýkám s dilematem při výběru nových potahů a různých tvrdostí na nové prkno, podle popisu by zrovna Super Ventus mohl být právě to pravé...
Díky.
Ondřej Horák

VÝHERCŮM GRATULUJEME!

Všichni účastníci budou kontaktováni přes e-mail během dnešního dopoledne.