V pátek 27. května 2022 budeme mít na naší modřanské prodejně ZAVŘENO. Poslední balíčky půjdou ve čtvrtek 26. května ve 12 hodin, pak zas v pondělí 30. května. Děkujeme za pochopení.

Podcast Koncovka!

Rádi bychom Vám představili relativně nový projekt na české stolně tenisové scéně - PODCAST KONCOVKA!

Podcast Karlsson

Podcast koncovka

Šikovní kluci Petr Kubát a Vojta Rozínek a David Šálený z SF SKK El Niňo Praha se - dle jejich slov - snaží odkrýt zákulisí stolního tenisu, ve kterém bude mít posluchač možnost uslyšet mnoho užitečných rad, úspěšných i neúspěšných příběhů z různých kariér a nebo se podívat do samotného fungování českého stolního tenisu.

A že se jim to daří!

Nejzajímavějšími hosty zatím byli Tomáš Polanský, Josef Plachý, Richard Výborný a Jiří Vráblík. Novým hostem bude švédský hráč Kristian Karlsson!

My ve Sport Spinu jsme pro každý dobrý nápad, proto jsme neváhali s nimi navázat spolupráci - poskytujeme dárky pro výherce četných soutěží a odměny pro pozorné posluchače.
Snažíme se také šířit tuto novinku, kde se dá - zkuste to i Vy, ať se tento zajímavý projekt dostane mezi co nejvíce hráčů!

Kluky z Koncovky můžete sledovat na různých platformách, ty nejčastěji používané jsou:

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení