Do odvolání je na prodejně v Modřanech otevřeno pondělí-pátek 9,30-15,00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Skromný výčet medailí Kotlářky a El Niňo z Přeboru hlavního města Prahy!

Když ráno prohlížíte e-maily a vyskočí na Vás sáhodlouhý seznam vítězů a vítězek Přeboru hlavního města Prahy, který Vám hraje do not, máte záruku celodenního úsměvu na rtech!

Přebor se konal třetí lednový víkend, kde jinde než v naší matičce Praze!

Výsledky nám zaslal Petr Kaucký, trenér Kotlářky, mládežnické základny SF SKK El Niňo Praha, kterého je mimo jiné Petr také hrdým členem! A koukáme, že Petr může být i hrdým otcem páru úspěšných hráčů! :-)

  • 2.místo - nejml.žáci - Filip Kaucký
  • 3.místo - nejml.žáci - Tibor Bertho
  • 1.místo - nejml.žáci - čtyřhra - Filip Kaucký, Tibor Bertho
  • 3.místo - nejml.žáci - mix - 3.místo - Filip Kaucký, B.Vorbsová
  • 1.místo - ml.žáci - Martin Šíp
  • 2.místo - ml.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, Filip Kaucký
  • 3.místo - ml.žáci - čtyřhra - Michal Procházka, Sebastian Svoboda
  • 3.místo - ml.žáci - mix - Filip Kaucký, E.Maršíková
  • 1.místo - st.žáci - Martin Šíp
  • 2.místo - st.žáci - Michael Kopecký
  • 3.místo - st.žáci - Jonáš Gajda
  • 1.místo - st.žákyně - Helena Sommerová
  • 2.místo - st.žákyně - Eva Pokorná
  • 1.místo - st.žáci - čtyřhra - Martin Šíp, Michael Kopecký
  • 3.místo - st.žáci - čtyřhra - Tadeáš Bertho, Dominik Kubíček
  • 1.místo - st.žákyně - čtyřhra - Helena Sommerová, Eva Pokorná
  • 1.místo - st.žáci - čtyřhra - mix - Martin Šíp, Helena Sommerová
  • 2.místo - st.žáci - čtyřhra - mix - Michael Kopecký, Eva Pokorná
  • 1.místo - dorostenci - Jakub Kaucký
  • 2.místo - dorostenci - Tomáš Beran
  • 3.místo - dorostenci - Matěj Stach
  • 3.místo - dorostenci - Kryštof Přída
  • 1.místo - dorostenky - Helena Sommerová
  • 3.místo - dorostenky - Eva Pokorná
  • 3.místo - dorostenky - Liliana Plachá
  • 1.místo - dorostenci - čtyřhra - Matěj Stach, Martin Šíp
  • 3.místo - dorostenci - čtyřhra - Adam Khalaila, Filip Němec
  • 1.místo - dorostenky - čtyřhra - Helena Sommerová, Eva Pokorná
  • 1.místo - dorost - mix - Jakub Kaucký, Helena Sommerová
  • 3.místo - dorost - mix - Tomáš Beran, Eva Pokorná
  • 3.místo - dorost - mix - Matěj Beran, Liliana Plachá
  • 1.místo - muži - Stanislav Kučera
  • 3.místo - muži - Vojtěch Rozínek
  • 3.místo - muži - David Šálený
  • 1.místo - ženy - Helena Sommerová
  • 3.místo - ženy - Niamh Štricová
  • 1.místo - muži - čtyřhra - Stanislav Kučera, Vojtěch Rozínek
  • 2.místo - muži - čtyřhra - Matěj Stach, Jakub Kaucký
  • 3.místo - muži - čtyřhra - David Šálený, Jan Pluhař
  • 1.místo - ženy - čtyřhra - Jitka Vyvadilová, Niamh Štricová
  • 3.místo - dospělí - mix - Matěj Beran, Liliana Plachá

Kompletní výsledky naleznete zde.

Hráčkám i hráčům gratulujeme a přejeme spoustu zajímavých utkání v jejich prospěch i do budoucna!

Vzhledem k tomu, že jsme výhradními zástupci značek Tibhar, andro a TSP/Victas, které vítěze sponzorují, přepošleme info o vítězství i jim, aby měli radost jako my!

Zdroj fotografií: Česká asociace stolního tenisu

19A0750

 50451982_289983825007028_4461909402030440448_o (1)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení