Nabíráme síly na další sezónu, tzn. v pátek 21. června 2024 budeme mít na prodejně otevřeno 8,00-12,00. Poslední objednávky tohoto pracovního týdne budeme balit ve čtvrtek 20. června ve 12 hodin. Děkujeme za pochopení a přejeme odpočinkové léto!

Potah XIOM Omega 7 China Guang

Sport Spin doporučuje Bestseller
1 150 Kč

Zvolte variantu

Nový typ potahu XIOM Omega 7 údajně vhodný pro všechny úrovně hry - od mírně pokročilých po zdatné profíky!

  • kombinace lepivého povrchu tradičního čínského typu pro velmi dobrou kontrolu a spin s osvědčenou technologií XIOM Tensor pro vynikající dynamiku;
  • Guang  se dá přeložit z čínštiny jako  "lehký" -  potah i přes svoji vysokou lepivost promíjí chyby;
  • tvrdší houba o 55 stupních zajišťuje plynulost úderů - napomáhá hráči zlepšit techniku úderu;
  • velmi dobrá volba pro hráče přecházející z rychlých softových potahů k lepivějším verzím.

 

 

 

Detailní informace

Barva: červená, Síla houby: 2,1
Na prodejně/ihned k odeslání
1 150 Kč
Barva: černá, Síla houby: 2,1
Na prodejně/ihned k odeslání
1 150 Kč

Detailní popis produktu

Recenze pana Karla Doležala na tento potah:

Dobrý den, 

v obchodě Sportspin s.r.o jsem zakoupil potah Omega  VlI Guang China v síle 2.1 v černé barvě.
Nalepil jsem potah na prkno XIOM Feel Zx2  na druhé straně rakety mám nalepeny potah Xiom omega V TOUR. Vše je nalepeno lepidlem Xiom Energy. 

Po nalepení potahu jsem druhý den šel na trénink otestovat potah Omega VlI  Guang china, I když je psáno v katalogu  tvrdost houby 55,  vůbec se tak nechová, tvrdost není moc znát, předtím jsem hrál z potahy o tvrdosti 47 a můžu říct že v tom zase není vidět takový rozdíl. Hned po prvních úderech jsem byl překvapen točivostí potahu -  je opravdu extrémní!!! 

Jak se tedy chová? 

ČOP
Tento úder je pro tento potah jako stvořený .Čop z tohoto potahu je opravdu extrémní, míček od potahu litá rovně, na to se musí chvíli zvyknout ale výsledek je skvelý.

BLOK
Díky tvrdosti potahu a trochu lepivé gumě potah pocitově absorbuje příchozí rotaci, tím je i větší kontrola při bloku, pasivní blok se z tímto potahem nedá zkazit. Při aktivním bloku se potah chová předvídatelně. 

TOPSPIN A KONTRATOPSPIN
To je asi největší deviza  potahu, rozehrávací spin do čopuje excelentní, když se na to opravdu postavíte, tak to pomalu se nedá zkazit, díky výše uvedené tvrdosti a lepivé vrchní gumě e v spinu hodně velká rotace. Rotaci bych přirovnal k Tenergy 05 možná i o kousek větší. Když zatlačíte do potahu, tak se z toho potahu stane zvíře. Když vidím co dělá míček na  druhý straně stolu tak se nestačím divit - odskok je nízký a je v něm hodně rotace. V kontratopspinu, díky tomu, že dovede potah absorbovat příchozí rotaci, tak je podstatně snadnější než že z středně tvrdými potahy.

Co závěrem? 
Žádný potah z Vás neudělá ligového hráče, je to o hodinách tréninku. Ale může Vám zpříjemnit hru. Komu bych tento potah doporučil? Útočníkům co hrají u stolu, nebo kontrovým hráčům. Myslím si ze firmě Xiom se podařil dobrý kousek. 

Karel Doležal 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Soft útočný
Potahy: herní strategie: Klasický útok (OFF)
Potahy: charakter: Soft útočný
Potahy: barva topsheetu: černá, červená
Potahy: úroveň hry: Středně pokročilá hra s klasickými softovými potahy, Zkušená-profesionální hra s klasickými softovými potahy
Potahy: tvrdost houby: tvrdá (cca 47° a výš) - rychlost
Potahy: síla houby: 2,1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: