Do odvolání je na prodejně v Modřanech otevřeno pondělí-pátek 9,30-15,00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Porovnání prken andro Treiber Ondřejem Horákem!

Ahoj,

napsal jsem pár slov k Treiberu G do vlákna, které jsem dříve založil pro andro Treiber na tt-fóru. Neberu to jako nějakou recenzi, spíše pár pocitů/srovnání s oblíbeným andro Treiber FI.

Váha je krásných 86 gramů. ST držátko je příjemné. Hráno s potahy Hexer SFX série, které na něm zatím zůstávají. Prkénko se od počátku jeví v podstatě, jak uvádí výrobce. Taková snaha o nalezení kompromisu mezi rychlostí a kontrolou. Jak se dalo očekávat, tak glassfiber je trochu elastičtější, čímž i prkno není tak tuhé. Při větším záběru se přidává síla katapultu. Prkénko má vyšší ostrý zvuk, středně vyšší oblouček.

Stručné srovnání:
Rychlost: FI < G
Kontrola: FI > G
Spin: FI = G
Pružnost: FI < G
Tuhost: FI > G
Katapult: FI < G

Tím, že na něm mám potahy nižší rychlosti (navíc FH i BH v 1,9), mi drobný flex až tak nevadí. Vibrace, na které jsem dost ras, tu lehké jsou. Ale ještě v takové konstruktivní míře, nejsou pro mě rušivé.
U stolu hraje přesně. Chybky vznikaly snad spíše z nezvyku. Největší devíza je v aktivní nátlakové hře. Dalo by se i říci že ostřelování ze střední až delší vzdálenosti je o krapet zábavnější než s hlavním Treiberem FI, který hraje stabilněji a příliš v tomhle ohledu nepomáhá.
Nicméně Treiber FI je pro mě stále číslo 1. Hlavně co se týče soutěžního hraní, kde tu stabilitu, předvídatelnost a kontrolu oceňuji více.

Treiber G je ale určitě velice zajímavé (i vzhledem k neskutečné výprodejové ceně), celkově vyvážené prkénko. Oproti karbonům a ALCčkům mi přijde, že má blíže k dřevěnému feelu, ale umělé vlákno se odráží na dalších jeho vlastnostech.

OH

AND_Damien_Eloi_A5302_72dpi_rgb

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení