Jsme zpět z dovolené a fungujeme klasicky - pondělí-pátek 8-14 hodin.

Recenzí od zákazníků není nikdy dost!

Není nic lepšího pro nás prodávající, než když přijdeme ráno do krámu, sedneme si k počítači a najdeme spoustu objednávek... a nebo také kladných zpětných vazeb! :-)

Dnes ráno nám udělal radost pan Kolísek, který se minulý týden konečně dočkal nového materiálu od Dr. Neubauera (zejména prkna Matador Texa Balsa a potahu K.O. PRO). Sám sebe charakterizuje jako všestranného aktivního hráče (aktivního, pokud soupeř dovolí :-)). Spíš než klasické softy upřednostňuje testování materiálů. Vlastní mu je hra v okresních až krajských přeborech. 

Co se týče jeho posledního nákupu novinek Dr. Neubauer (prkno Matador Texa Balsa a potah K.O. PRO) pouze kopírujeme slova p. Kolíska:

" Řekl bych, že se oba produkty firmě Neubauer povedly. Prkno vypadá velmi kvalitně a na to jak je opravdu rychlé, tak má excelentní kontrolu. Vůbec nemám pocit, že bych hrál s balsou. Mají ten "nekontrolovatelný" balsový katapult fakt dobře odrušený. První dojmy. V podstatě nic lepšího od Neubauera jsem v ruce asi neměl a to jsem od něj několik prken zkusil.

K.O. PRO nalepené přes oboustranně lepicí pásku hraje čitelně s dobrou kontrolou, když vezmeme v potaz, že je to rušivý typ potahu. Dost rychlé, ale na tomto prkně žádný problém.

Porovnání s klasickým K.O nemám, ale K.O. je údajně pro pasivnější hru. S Aggressorem však nějakou zkušenost mám ( nemá vcelku žádný grip). K.O. PRO má nějaký "malý" grip a tím znatelně lepší kontrolu a asi podobnou rychlost. Pokud se hrála rychlejší výměna vrchem a vložil se pasivnější blok, tak to soupeři opravdu spadlo. Padalo to jinak docela pravidelně. Než si soupeř trochu zvykl tak jsme si moc nezahráli. Obrana spodem. K.O. PRO produkuje na prkně ploché rychlé míče, které padají ke konci stolu. Není asi na čistou údržbu, ale viděl bych když už tak pink a nátlakovou hru. Nebude pro úplné začátečníky. Možná ve verzi 1,3 mm ale houba se mi zdá podobná jak u Aggressora tedy dost rychlá. Možná pomalejší prkno."

Na pana Kolíska u nás čeká menší dárek - a tímto bychom chtěli apelovat i na Vás!
Napište nám, jak jste spokojeni s produkty, které jste u nás zakoupili, či v budoucnosti zakoupíte, a udělejte nám radost!
My ji pak uděláme Vám!

DrNeubauer Matador Texa Balsa