Od čtvrtka 30. června do neděle 17. července 2022 budeme mít dovolenou - zavřeno. Poslední balíčky budou odeslány ve středu 29. června 2022, a to k objednávkám vytvořených do 12 hodin dopoledne. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám vydařené léto.

Zasoutěžte si s námi o nový XIOM!

Nová XIOM VEGA TOUR je účinný allroundový potah pro moderní všestrannou hru.
Schopnostmi zaujímá místo mezi řadami XIOM Omega V a XIOM Omega 7 (na bázi stejných technologií).

  • velmi dobrý cit a zvuk podobný tomu jako za dob čerstvého lepení;
  • kombinuje vlastnosti úspěšných potahů Vega Pro a Vega Euro + přidává něco navíc (houba schopná katapultu + nový prvotřídní topsheet);
  • vynikající potenciál v topspinové hře - silný míč bohatý na rotaci bez větší námahy.

Použitá CYCLOID technologie v gumě je zcela nová a má kladný vliv na citlivost potahu, resp. citlivost úderu. Guma - nebo-li topsheet - je tenčí a zároveň pružnější. Tato elasticita prodlužuje tzv. "grabbing time" - dobu, kdy se míč drží na pálce - a podporuje tak hráčovu kontrolu nad úderem. Lze přirovnat k vypnuté trampolíně versus povolené. Najdeme ji i např. i u potahů XIOM Omega 7 EU a PRO.

Pokud si o jeden ze tří kousků chcete zasoutěžit, popusťte uzdu své fantazie a napište nám, co pro Vás znamená "nejlepší stolně tenisová hra" - můžete v ní - např. - soupeřit s Vladimírem Samsonovem, pít u toho pivo a ještě vyhrávat - meze se nekladou...! :-)

Vaše odpovědi nám zasílejte do úterní půlnoci (8.5.2018) na info@sportpspin.cz!
My ve středu 9.5.2018 tři z Vás vybereme a odměníme potahem XIOM Vega TOUR!

VEGA Tour

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení