V pátek 27. května 2022 budeme mít na naší modřanské prodejně ZAVŘENO. Poslední balíčky půjdou ve čtvrtek 26. května ve 12 hodin, pak zas v pondělí 30. května. Děkujeme za pochopení.

Recenze na potahy Tibhar Evolution od Romana Žydyka!

Náš teď už stálý recenzent materiálu Roman Žydyk nám zaslal dnes ráno recenzi na potahy Tibhar Evolution.

Recenze je skvěle propracovaná tak, že z ní vznikla prakticky esej, proto jí musíme jako celek přiložit do pdfkového dokumentu.

Celou recenzi si můžete přečíst zde:

Ochutnávka:
Ahoj, už dlouho jsem chtěl něco podobného realizovat, tak nyní je to tady. Rád bych se s Vámi podělil o moje srovnání potahů Tibhar Evolution EL-P, EL-S, MX-P a MX-S.

Upozornění: k dočtení celého tohoto článku si udělejte pohodlí a uvařte kávu - dnes to bude chvíli trvat.

Zvolil jsem tvrdší varianty potahů Evolution (tedy bez FX-P a FX-S) z důvodu přechodu na celodřevo, které mi nabízí více citu a jistoty ve hře a zjistil jsem, že na relativně flexibilním celodřevu mi vyhovují spíše tvrdší potahy (s nízkým katapultem ideálně). Verze FX možná budou následovat zase někdy.
S MX-S jsem začal hrát na obou stranách před několika měsíci na doporučení trenéra a opravdu se mi zalíbil. S ostatními zmíněnými potahy jsem hrál kdysi dávno, ale jen velmi málo a ne najednou, neměl jsem tedy přímé srovnání a poslední dobou mě začaly zajímat rozdíly variant P vs. S a MX proti EL.

Romanovi moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

banner_bernies_choice_01-2

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení