DOVOLENÁ od soboty 20. 7. do úterý 30. 7. 2024! Poslední balíčky jsme zabalili v pátek 19. 7. v deset hodin ráno, další budeme balit až ve středu 31. 7. 2024. Děkujeme za pochopení.

Péče o boty a jejich údržba

PÉČE O BOTY A JEJICH ÚDRŽBA

Základem je správný výběr.

Vybrané boty musí odpovídat Vaší velikosti a účelu, ke kterému Vám mají boty sloužit.

Sport Spin s.r.o. prodává výhradně boty určené na stolní tenis tzn. jde o typ sloužící pro pohyb v halovém prostředí. Jiné použití může boty poškodit nebo zkrátit jejich životnost.

Velikost volte tak, abyste před nejdelším prstem měli volný prostor. Věnujte pozornost také střihu boty, který by měl umožňovat svobodný pohyb. Boty nejlépe vyzkoušejte s ponožkou, kterou obvykle při sportu nosíte. 

ÚDRŽBA BOT

Boty sušte přirozeně – při pokojové teplotě nebo ve stínu.  Nikdy nesušte boty v sušičce, za použití teplených zdrojů nebo na přímém slunci.

Praním a sušením při vysokých teplotách může dojít k nevratnému poškození obuvi.

Nečistoty z povrchu očistěte navlhčeným hadříkem.

Textilní obuv čistěte za sucha kartáčováním. Nepoužívejte textilní obuv ve vlhkém prostředí.

ZÁRUKA

Na boty se vztahuje dvouletá záruka v případě vad způsobených nekvalitou materiálu, chybnou konstrukcí nebo špatným zpracováním.  Lhůta běží ode dne nákupu.

Záruka se nevztahuje zejména:

  • na opotřební výrobku užíváním;
  • na důsledek nesprávného používání;
  • na mechanické poškození;
  • na důsledek špatné údržby;
  • na následky zásahu do obuvi provedené zákazníkem.

UPOZORNĚNÍ:  Záruka není totožná s životností obuvi. Životnost je dána zejména způsobem a intenzitou používání a může být kratší než záruka.

UPLATNĚNÍ ZÁRUKY

K uplatnění záruky je nezbytný doklad o nákupu a reklamovaný pár obuvi.  Boty musí být zbaveny všech nečistot vč. podešve, musí být suché a hygienicky nezávadné.

Cross-step-Holo_Gauzy_614x614