V pátek 27. května 2022 budeme mít na naší modřanské prodejně ZAVŘENO. Poslední balíčky půjdou ve čtvrtek 26. května ve 12 hodin, pak zas v pondělí 30. května. Děkujeme za pochopení.

Jak lepit potahy jako profík?

Sympatický hráč ze Senegalu, člen andro pro team týmu - Iba Diaw - Vám ukáže, jak lepí potahy profíci!

Český překlad:

Vítejte u mého prvního „vzdělávacího videa“, tzv. tutoriálu!

Téma pro hráče je více než aktuální, a to jak nalepit svojí raketu, aby byl povrch souvislý bez měkčích či tvrdších míst?

Tak začněme:

Potřebovat budete prkno, dva potahy, ochrannou pásku a nůžky - já používám lepidlo andro Turbo Fix, potahy andro Rasanter R48, prkno andro Gauzy SL OFF a pásku andro CI.

 1. Naneste na potah menší dávku lepidla – stačí množství ve velikosti mince – a důkladně ho rozetřete pomocí molitanové houbičky v klipsu prakticky do ztracena.
 2. Poté udělejte to samé i s druhým potahem, opět si dávejte pozor na perfektní rozetření lepidla.
 3. Aplikujte ještě menší množství lepidla na prkno a znovu rozetřete.
 4. Doporučuji nechat zaschnout lepidlo alespoň po dobu dvou hodin. Nejlepší je si počkat na uschnutí celou noc – já sám to tak dělám.
 5. Dostali jste se až sem, můžete položit potahy na prkno. Já sám osobně používám loket, nicméně dá se použít i např. váleček nebo roller.
 6. Přiložte spodní hranu potahu na prkno přímo nad začátek držátka, jemně potah přitlačte k prknu.
 7. S citem natáhněte potah na zbytek prkna – např. pomocí výše zmíněného lokte či válečku.
 8. Odstřihněte nežádoucí potah kolem hrany pálky.
 9. Opět jemně stlačujte potah loktem, event. válečkem po dobu několika sekund – docílíte tím perfektního přilnutí potahu k prknu.
 10. Zopakujte body 6.-7. při lepení druhé strany.
 11. Nyní přichází na řadu ochranná páska.
  • Zde je jeden tip pro případ, že Vám často rozhodčí kontrolují Vaši pálku. Aby nedošlo k poškození potahů při sundání pásky, stačí, aby páska nebyla k prknu tolik „přilepená“. Pomoci Vám k tomu může tento krok – nejdříve si odměřte délku hrany pálky, odstřihněte potřebnou míru pásky a pak ji několikrát (ideálně třikrát), nalepte na desku stolu. Tím ji trošku obrousíte, nebude tolik spojená s raketou a nebude hrozit poničení potahů při jejím četnějším sundavání.

Nyní je pálka perfektně nalepená, bez jakýchkoliv „měkčích“ míst.

Budeme rádi, když dáte u tohoto videa palec nahoru, že se Vám líbilo, a začnete sledovat i youtube kanál tohoto talentovaného sympaťáka!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení