Z důvodu nařízení vlády z 23.12.2020 bude naše prodejna v pražských Modřanech do odvolání uzavřena.  Chtěli byste-li si Váš e-shopový nákup u nás i tak vyzvednout, můžeme to udělat stylem "okénko" - a to po telefonické domluvě na 604 522 808.

Pomůcky pro výběr toho nejvhodnějšího vybavení!

Německá společnost Schoeler Micke, pod kterou patří značka androkaždoročně vydává svůj katalog. 

Ten obsahuje téměř veškerý materiál na stolní tenis dostupný v Evropě různých značek - andro, Tibhar, XIOM, TSP+Victas, Stiga, Joola, Donic...

Psaný je v německé jazyce, ale i hráč nevládnoucí tomuto jazyku získá nemalý přehled, a to díky skvělé organizaci katalogu...

Existuje jak tištěná tak i on-line verze. 

Ke stažení je zdarma zde: http://kataloge.tischtennis24.de/Schoeler-Micke-2017/

Nedílnou součástí tohoto katalogu jsou srovnávací tabulky nejprodávějších potahů a prken značek viz výše.
Obě tabulky jsou k nalezení v příloze.

srovnávací_tabulky_sm_potahy_1718

srovnávací_tabulky_sm_prkna_1718

Jejich cílem je usnadnit hráči výběr vhodného materiálu pomocí:

  • rozdělení podle určitých parametrů (rychlost, spin, kontrola, tvrdost houby u potahů x rychlost, kontrola, ohebnost u prken)
  • dělení dle herních strategiíí (moderní obrana, allround, variabilní útok, nekompromisní útok u potahů x DEF, ALL, ALL+, OFF-, OFF, OFF+ u prken)
  • poskytnutí průměrné váhy prken 

Vynikajícím pomocníkem je i rozdělení různých tlouštěk potahů do kategorií dle herních strategií - hráč má tak možnost výběru optimální síly potahu podle svého stylu hry. 

 RASANTER_BeFirst_022017

Máte-li chuť si vyzkoušet novinku roku 2017 od značky andro - potah Rasanter - a nevíte, jaký typ, můžete zkusit on-line aplikaci http://www.andro-rasanter.de/cs. Ta Vám na základě několika jednoduchých otázek v češtině vybere pro Vás tu nejlepší variantu.