DOVOLENÁ od soboty 20. 7. do úterý 30. 7. 2024! Poslední balíčky jsme zabalili v pátek 19. 7. v deset hodin ráno, další budeme balit až ve středu 31. 7. 2024. Děkujeme za pochopení.

Přehled potahů pro začínající či mírně pokročilé hráče!

Začínáte-li se stolním tenisem a nevíte co by...?

Zde je stručný přehled nejvhodnějšího materiálu pro začátečníky-mírně pokročilé!

Pokud chcete kvalitu, andro® je jasná volba!

POTAHY GTT 40 a GTT 45 (http://www.sportspin.cz/potah-gtt-40) a (http://www.sportspin.cz/potah-gtt-45)
Potahy GTT 40 a GTT 45 na bázi technologie GTT jsou lehce zvladatelné potahy pro hráče nižší až střední úrovně. Upravená technologie Tensor* se jménem GTT usnadňuje hru, zvyšuje cit a zamezuje ztrátě kontroly. Potahy se od sebe liší tvrdostí houby. GTT 40 nabízí měkčí houbu a tím i dokonalý cit, zatímco GTT 45 podporuje všestrannou sebevědomou hru a při tom odpouští chyby. 

*používáná např. u potahů řady Rasant. Jejím cílem je příblížit účinky potahů s TENSOR technologií efektu čerstvě přelepených potahů.

POTAH GOOD (http://www.sportspin.cz/potah-good)
Pro vyznavače klasického stolní tenisu bude mít andro potah "klasické konstrukce" (tzn. bez efektu čerstvého přelepení) - potah Good!. Zaujme zejména svým citem a středně tvrdou houbou vyvažující rychlost a kontrolu. 

POTAH POWER 3 (http://www.sportspin.cz/potah-power-3)
Potah vhodný pro začínající a mírně pokročilé hráče učící se základním technikám stolního tenisu. Schválený ITTF - lze s ním i oficiálně soutěžit!

 

TIBHAR - vynikající kvalita za rozumnou cenu.

POTAH SPEEDY SPIN PREMIUM GPS (http://www.sportspin.cz/potah-speedy-spin-gps)
Skvělá volba pro začínající hráče. Vlastnostmi leží potahem Volcano (http://www.sportspin.cz/potah-volcano) a klasickým Rapidem (http://www.sportspin.cz/potah-rapid)

POTAH VOLCANO+ (http://www.sportspin.cz/potah-volcano)
Neporazitelný allroundový potah  "Made in Germany" za velmi výhodnou cenu. Potah nabitý energií. Středně tvrdá houba s dostatečnými energetickými rezervami v kombinaci s přilnavým povrchem se značnou rotací.

POTAH RAPID (http://www.sportspin.cz/potah-rapid) a RAPID SOFT (http://www.sportspin.cz/potah-rapid-soft)
Tvrdší a měkčí (=soft) klasiky mezi útočnými potahy Tibhar! Středně tvrdá houba s extrémně elastickým povrchem. Ve verzi 2,0 a max je ideální pro útočníky hrající spin, kontraspin a tvrdé údery; s houbou 1,6 a 1,8 poskytuje velmi dobrou kontrolu a dostatečnou bezpečnost při bloku.

 

XIOM - značka, jejímž posláním je dělat hráčům radost!

POTAH MUSA I (http://www.sportspin.cz/potah-musa-i)
Historicky první potah z produkce XIOM bez zabudovaného přelepovacího efektu (TENSION) - skvělá volba pro hráče upřednostňující tradiční allroundovou či útočnou hru. Kvalita "Made in Germany".

POTAH VEGA INTRO (http://www.sportspin.cz/potah-vega-intro)
Výchozí verze pro hru s ostatními potahy XIOM Vega (první potahy s technologií Tensor; pomalejší než potahy Omega IV/Omega V DF). Dynamická a přesná díky nové PHYSI-ELASTO technologii.

 

TSP - přesnost a klasika z Japonska!

POTAH VENTUS BASIC (http://www.sportspin.cz/potah-ventus-basic)
Allroundový potah vhodný pro různorodou klasickou hru zaměřenou na spin. Doplňuje řadu potahů Ventus Soft/Spin/Speed – jejich hlavní znaky kombinuje s lehce kontrolovatelnou houbou o tvrdosti 37.5°. Pružná houba se zabudovaným „Optimized Rotation Concept“ zaručuje delší kontakt míče na pálce (a tím i vyšší kontrolu), výjimečný spin a vynikající rovnováhu rychlosti a kontroly. Přilnavý povrch podporuje růst hráče ve spinové hře a dovoluje bohatou allroundovou hru.

Potahy jste si snad s námi vybrali a nyní stačí už jen do toho skočit! :-)