DOVOLENÁ od soboty 20. 7. do úterý 30. 7. 2024! Poslední balíčky jsme zabalili v pátek 19. 7. v deset hodin ráno, další budeme balit až ve středu 31. 7. 2024. Děkujeme za pochopení.

Novinky z produkce Dr. Neubauera na příští sezónu!

Již v červnu si budete moci vyzkoušet nové potahy značky Dr. Neubauer!

Na co se můžete těšit?

Potah K.O. PRO
Rychlejší alternativa k potahu K.O. - překvapí svojí dynamikou a schopností rušivého "klesajícího" míčku (jak při aktivním úderu tak i pasívním bloku)

DrNeubauer KO PRO

 

Potah Domination Speed Soft
Nový přírůstek do rodiny "Domination" s měkčí gumou i houbou; vyniká svojí dynamikou v moderní útočné hře (topspin u stolu či ze střední vzdálenosti) a kontrolou při pasívním úderu (např. blok a tlak); skvělá volba pro útočné hráče všech úrovní

DrNeubauer DOMINATION SPEED SOFT

 

Potah Pistol 2
Vylepšená verze oblíbeného útočného potahu Pistol s ještě vyšším rušivým účinkem při bloku, v protiútoku či jakémkoliv silnějším úderu; zaujme svojí vynikající rychlostí a tomu odpovídající kontrolou; neměnný charakter herních vlastností i po delší době používání; vytvořen pro hru s plastovým míčem

DrNeubauer PISTOL 2

 O první místo v novinkách roku z rodinné firmy Dr. Neubauer se již postarala Tarantula! Budou i tři nová prkna (ALL-, OFF- a OFF) - ale o těch zas až příště! :-)