Jsme zpět z dovolené a fungujeme klasicky - pondělí-pátek 8-14 hodin.

Máme vítěze!

Rádi bychom zpříjemnili den výhercům naší soutěže o nové allroundové potahy XIOM Vega Tour!

Jsou jimi:

Tomáš Pavelka
„Zdravim do SportSpinu a diky za dalsi "soutez"...
Nejlepsi stolne-tenisova hra?
Spousta pisatelu pravdepodobne uvede nejake velke jmeno soucasneho veleznameho hrace, hrajic v zaplnene hale, pisatel levou rukou zakoncuje 5-ti setovou bitvu :-) ci podobny sen. Ale nic proti tomu! :-)
Nejlepsi hra je ale podle me takova, ke ktere oba trenujici/kamaradi pristupuji s chuti, maji radost ze hry a pokroku, po zapase si podaji ruce, pujdou spolu na pivo a domluvi se na priste - at uz je to v hale, v garazi ci v telocvicne.
To je lehce nemyslitelne ve vrcholovem sportu (vyjimky se jiste najdou), ale za me je to idealni stolne tenisova hra.
S pozdravem,
Tomas Pavelka“

VEGA Tour

Jan Černoch
„Moje nejlepší stolně tenisová hra není vzhledem k jednoduchosti zralá na výhru potahu, přesto:
Standardní herna s dobrým osvětlením (XIOM čelovka by to mohla jistit), podlaha si může klidně klouzat, vždyť mám XIOM botičky. XIOM prkénko s 300 let starým Kiso Hinoki, XIOM potah na něm. A XIOM tréninkové tričánko na sobě, a taky XIOM kraťásky a na zápas proti Skotsku ještě XIOM sukénku! Utírat se XIOM ručníčkem (XIOM kapesníček mi chybí). No a na konci si od Vladimíra nechat zaplatit ta dvě právě vyhraná pivíčka!!!
No nic, tak sice s Vaší nápovědou, ale takto to běžně chodí u nás na vsi!
Honza“

VEGA Tour

Ondřej Horák
„Zdravím, 
nejlepší stolně tenisová hra, kterou si dovedu vůbec představit by byla samozřejmě s jedním z mých vzorů.
Spíše by to byl takový den s Ma Longem. Nejdřív bych ho provedl po okolí a nějakých památkách a pak bych ho vzal na trénink, po skvělém tréninku bychom si dali zápas, který by díky šílenému jet-lagu jen těsně vyhrál těmi pár zkušenostmi navíc. 
Vzal bych ho na návštěvu do Sportspinu, abych nebyl hamoun. Nějaké tradiční jídlo a předání pár mouder při oboustranném tréninku angličtiny.
Nejlepší by na tom bylo, že by mě z nadšení na oplátku pozval do Číny, kde bychom si to zopakovali i z jeho kámoši z čínské reprezentace. Ale jinak je nejlepší každá hra, každý trénink, na kterém se člověk posune o krůček blíže svému stolně tenisovému cíli.
Zdraví Ondřej Horák“

VEGA Tour

Výhercům blahopřejeme a doufáme, že se jim jejich vysněná hra stane realitou!

Vy, co dnes potah XIOM Vega Tour nevyhráli, nemusíte smutnit..

  • soutěží bude ještě spousta..
  • tento allroundový potah využívající stejných technologií jako populární zbraň XIOM Omega 7 si nyní můžete k za akční cenu 680 Kč!