Od čtvrtka 30. června do neděle 17. července 2022 budeme mít dovolenou - zavřeno. Poslední balíčky budou odeslány ve středu 29. června 2022, a to k objednávkám vytvořených do 12 hodin dopoledne. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám vydařené léto.

Recenze Standy Kučery na VICTAS Curl P1V!

Recenze Standy Kučery na VICTAS Curl P1V!

Nový název a design, ale pořád stejné vlastnosti. Oblíbená tráva TSP Curl P1R sice z obchodů zmizela, nicméně její nová verze jménem Victas Curl P1V nabízí obranářům stejně kvalitní zbraně.

Jaké to jsou? Zejména vysoká točivost, která umožňuje soupeřovy topspiny přebít ještě větším čopem. Dále schopnost udělit míčku nepříjemnou trajektorii: balonek z trávy takzvaně zaplave.

Ve verzi s houbou 1,5 milimetru, s níž dlouhodobě hraji, pak tráva překvapí i jistotou, i když při vracení úderů bez rotace je třeba pečlivá kontrola provedení úderu. 

S potahem TSP Curl P1R jsem hrál od svých sedmnácti let a po celou dobu jsem s ním spokojen. Nyní jsem plynule navázal na Victas Curl P1V a žádný rozdíl jsem nepoznal. 

IMG20211006093556~2

CURL

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení