V pátek 27. května 2022 budeme mít na naší modřanské prodejně ZAVŘENO. Poslední balíčky půjdou ve čtvrtek 26. května ve 12 hodin, pak zas v pondělí 30. května. Děkujeme za pochopení.

Co Vám říká jméno Koki Niwa?

Japonský hráč národního týmu a součásná 16 světového žebříčku ITTF nedávno podepsala pětiletou smlouvu se značkou VICTAS!

Tento hráč hraje s prknem Quartet AFC  a novými V > 15 Extra potahy na obou stranách. 

Z podpisu smlouvy byl nadšený a okomentoval ho slovy: "The new V > 15 Extra in combination with the Quartet AFC offers me every opportunity to achieve my goals. I am sure that VICTAS is the right partner at my side and I am looking forward to have a nice cooperation with them."

Jedním z jeho prvních počinů pro značku VICTAS je např. spolupráce na útočném prkně nesoucím jeho jméno . Určené je pro kreativní silovou hru blízko u stolu. Nabízí vylepšenou technologii DSE (dvě zabudovaná syntetická vlákna do dýh) optimalizující přenos energie z pálky do úderu a umožňující nebezpečný kontratopspin s agresívní křivkou letu míče i velké množství spinových variací. Jeho silnější středová dýha dohromady s vnitřním aramid-karbonovým vláknem dovoluje rychlejší hru ze střední vzdálenosti plnou tvrdšího topspinu. Vnější pružné fleece-karbonové vlákno dodává prknu cit a spinové možnosti. Doporučeno je pro moderní útočnou hru.
Váha: 88 g
Držení: FL;ST
Rychlost: 102
Kontrola: 92

VICTAS_01

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení