Co Vám říká jméno Koki Niwa?

Japonský hráč národního týmu a součásná 16 světového žebříčku ITTF nedávno podepsala pětiletou smlouvu se značkou VICTAS!

Tento hráč hraje s prknem Quartet AFC  a novými V > 15 Extra potahy na obou stranách. 

Z podpisu smlouvy byl nadšený a okomentoval ho slovy: "The new V > 15 Extra in combination with the Quartet AFC offers me every opportunity to achieve my goals. I am sure that VICTAS is the right partner at my side and I am looking forward to have a nice cooperation with them."

Jedním z jeho prvních počinů pro značku VICTAS je např. spolupráce na útočném prkně nesoucím jeho jméno . Určené je pro kreativní silovou hru blízko u stolu. Nabízí vylepšenou technologii DSE (dvě zabudovaná syntetická vlákna do dýh) optimalizující přenos energie z pálky do úderu a umožňující nebezpečný kontratopspin s agresívní křivkou letu míče i velké množství spinových variací. Jeho silnější středová dýha dohromady s vnitřním aramid-karbonovým vláknem dovoluje rychlejší hru ze střední vzdálenosti plnou tvrdšího topspinu. Vnější pružné fleece-karbonové vlákno dodává prknu cit a spinové možnosti. Doporučeno je pro moderní útočnou hru.
Váha: 88 g
Držení: FL;ST
Rychlost: 102
Kontrola: 92