Nabíráme síly na další sezónu, tzn. v pátek 21. června 2024 budeme mít na prodejně otevřeno 8,00-12,00. Poslední objednávky tohoto pracovního týdne budeme balit ve čtvrtek 20. června ve 12 hodin. Děkujeme za pochopení a přejeme odpočinkové léto!

Ondřej Horák píše recenze jasně, stručně a kvalifikovaně!

Rádi bychom Vás upozornili na recenze, které ve spolupráci s námi a značkami andro, XIOM, TSP+Victas píše talentovaný Ondřej Horák!

Recenze jsou psané jasně, stručně a kvalifikovaně - porozumí jim čtenář začátečník, své si najde i pokročilý fanda stolně tenisových materiálů.

V nejnovější sérii recenzí se zabýváme celodřevěnými prkny andro - Timber 5 OFF a Gauzy BL7 OFF. Třetí jméno recenzovaného prkna se teprve dozvíme.

Dosud dostupné recenze na téma celodřeva si lze přečíst po rozkliknutí:

Ondřej vyzkoušel i:

  • nejnovější potah značky XIOM - Vega X - vyvinutý k 10. výročí uvedení série XIOM Vega na trh! Jeho dojmy ze hry s tímto potahem si můžete přečíst zde.
  • měkčí, ale za to výkonný potah VICTAS VJ > 07 Limber - zkušenosti sepsal ve spolupráci s jedním z nejlepších obranářů ČR, Standou Kučerou. Počíst si lze zde;
  • téměř nejtvrdší potah značky andro - Rasanter R50 - recenze je publikovaná tu.

Další recenze nejen od Ondřeje naleznete na našich stránkách v sekci RECENZE.

Pokud Vás jakýkoliv materiál zaujal, doporučujeme si nechat projít hlavou akci "Nechte si u nás sestavit pálku na míru", kdy na komplet prkno a dva potahy našich značek, které výhradně v ČR zastupujeme, dostanete slevu ve výši 20%.

*andro, XIOM, TSP+Victas, Dr. Neubauer, Tibhar.

R50_pred