Do odvolání je na prodejně v Modřanech otevřeno pondělí-pátek 9,30-15,00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Ondřej Horák píše recenze jasně, stručně a kvalifikovaně!

Rádi bychom Vás upozornili na recenze, které ve spolupráci s námi a značkami andro, XIOM, TSP+Victas píše talentovaný Ondřej Horák!

Recenze jsou psané jasně, stručně a kvalifikovaně - porozumí jim čtenář začátečník, své si najde i pokročilý fanda stolně tenisových materiálů.

V nejnovější sérii recenzí se zabýváme celodřevěnými prkny andro - Timber 5 OFF a Gauzy BL7 OFF. Třetí jméno recenzovaného prkna se teprve dozvíme.

Dosud dostupné recenze na téma celodřeva si lze přečíst po rozkliknutí:

Ondřej vyzkoušel i:

  • nejnovější potah značky XIOM - Vega X - vyvinutý k 10. výročí uvedení série XIOM Vega na trh! Jeho dojmy ze hry s tímto potahem si můžete přečíst zde.
  • měkčí, ale za to výkonný potah VICTAS VJ > 07 Limber - zkušenosti sepsal ve spolupráci s jedním z nejlepších obranářů ČR, Standou Kučerou. Počíst si lze zde;
  • téměř nejtvrdší potah značky andro - Rasanter R50 - recenze je publikovaná tu.

Další recenze nejen od Ondřeje naleznete na našich stránkách v sekci RECENZE.

Pokud Vás jakýkoliv materiál zaujal, doporučujeme si nechat projít hlavou akci "Nechte si u nás sestavit pálku na míru", kdy na komplet prkno a dva potahy našich značek, které výhradně v ČR zastupujeme, dostanete slevu ve výši 20%.

*andro, XIOM, TSP+Victas, Dr. Neubauer, Tibhar.

R50_pred

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení